CUBE Touring ONE Easy Entry osmišljen je za maksimalnu udobnost i jednostavnost. Njegov Aluminium Superlite okvir s Efficient Comfort Geometry geometrijom pruža stabilnost i intuitivno rukovanje, dok Easy Entry dizajn olakšava penjanje i silazak s bicikla. Interni routing sajli održava okvir urednim, a Semi Integrated Carrier 2.0 nosač omogućuje jednostavno nošenje opreme. Flat mount nogar jamči sigurno i jednostavno parkiranje.
Bicikl dolazi potpuno opremljen – uključuje luggage carrier, blatobrane, ugrađena svjetla i flat mount nogar. Shimano Essa 1×8 prijenos nudi širok raspon brzina za lagano savladavanje svih ruta, dok hidraulične Shimano disk kočnice pružaju pouzdano kočenje u svim uvjetima. Suspenzijska vilica i 47mm široke gume ublažavaju neravnine i čine vožnju udobnom i sigurnom.
Touring ONE Easy Entry savršen je za gradske vožnje, izlete i duže ture – spreman je za svaku avanturu.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium Superlite, Trekking Comfort, Double Butted |
| Vilica | SR Suntour NEX, 63mm |
| Ležaj vilice | CUBE FPH863, Semi-Integrated |
| Lula volana | CUBE Comfort Stem Pro, 31.8mm, Adjustable |
| Volan | CUBE Comfort Trail Bar, 680mm |
| Gripovi / Traka volana | ACID Travel Comfort |
| Stražnji mjenjač | Shimano Essa RD-U2000-GS, 8-Speed |
| Ručice mjenjača | Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus |
| Kočnice | Shimano BR-MT200/UR300, Hydr, Disc Brake, PM/FM (160/160) |
| Osovina pogona | Thun Paso-ML, 68mm, BSA |
| Pedale | ACID PP Trekking |
| Lanac | KMC Z51 |
| Prednja glavčina | Shimano DH-3D37, Hub Dynamo, QR, Centerlock |
| Stražnja glavčina | Shimano FH-QC300-HM, QR, Centerlock |
| Obruči / Kotači | ACID EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | CUBE Trekking, 47-622 |
| Sjedalo | ACID Sequence 160 |
| Cijev sjedala | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Prednje svjetlo | CUBE Shiny 50 |
| Stražnje svjetlo | ACID Pro-D SIC 2.0 |
| Zvono | Nuvo |
| Blatobrani | ACID SIC 2.0 50 |
| Nosač tereta | ACID SIC 2.0, RILink |
| Nogar | ACID FM Pure Kickstand |
| Težina | 18,7 kg |













Recenzije
Još nema recenzija.