Tko kaže da ozbiljan trail bicikl mora imati stražnji amortizer? CUBE Reaction TM Pro razbija tu predrasudu – s dugom, niskom i progresivnom geometrijom, ovaj hardtail pruža stabilnost, preciznost i zabavu na najtežim stazama.
Kut glave od 65°, sjedne cijevi od 73.5° i niski standover osiguravaju pouzdano ponašanje u izazovnim trenucima, dok kratke stražnje vilice nude okretnost i vrhunsku trakciju. S prostorom za gume do 2.6”, pripremom za dropper post i integriranim zaštitnikom lanca, Reaction TM Pro spreman je za svaku avanturu.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium Lite, Trail Motion Geometry, AMF, Internal Cable Routing, Tapered Headtube, ISCG05, Boost 148, UDH™ |
| Vilica | Marzocchi Bomber Z2, Sweep Adjust, 140mm |
| Ležaj vilice | VP Integrated, Top 1 1/8″, Bottom 1 1/2″ |
| Lula volana | Newmen Evolution 318.4, 31.8mm |
| Volan | Newmen Evolution SL 318.25, 780mm |
| Gripovi / Traka volana | ACID Disrupt, Soft Compound |
| Stražnji mjenjač | Shimano Deore RD-M6100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Ručice mjenjača | Shimano Deore SL-M6100, Rapidfire-Plus |
| Kočnice | Shimano BR-MT520, Hydr. Disc Brake (203/180) |
| Osovina pogona | Prowheel BSA PW-MB68 |
| Pogon | Shimano FC-MT511, 32T, Boost |
| Lanac | KMC X12 |
| Vodilica lanca | e*thirteen Vario Upper |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Obruči / Kotači | Newmen Performance 30 light/base, 28/28 Spokes, 15x110mm / 12x148mm, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Conti Kryptotal Rear, Enduro Soft, Tubeless Ready, 2.4 |
| Sjedalo | ACID Venec Lite |
| Cijev sjedala | CUBE Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 30.9mm |
| Težina | 14,5 kg |













Recenzije
Još nema recenzija.