CUBE Reaction TM ONE pokazuje da je tvrdi hardtail savršen izbor i za najzahtjevnije staze. S geometrijom koja uključuje kut glave od 65°, kut sjedne cijevi od 73.5° i niski standover, ovaj model pruža stabilnost, sigurnost i samopouzdanje čak i kada trail postane nepredvidiv.
Kratke stražnje vilice osiguravaju precizno upravljanje i odličnu trakciju, a prostran okvir dopušta montažu guma širine do 2.6”. Uz standardnu dropper pripremu (Stealth routing), UDH nosač mjenjača i integrirani zaštitnik lanca, Reaction TM ONE spreman je za prave avanture.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium Lite, Trail Motion Geometry, AMF, Internal Cable Routing, Tapered Headtube, ISCG05, Boost 148, UDH™ |
| Vilica | SR Suntour XCR34 2CR Air, Tapered, 15x110mm, 140mm |
| Ležaj vilice | VP Integrated, Top 1 1/8″, Bottom 1 1/2″ |
| Lula volana | CUBE Performance Stem SLX, FPI-Link, 31.8mm |
| Volan | CUBE Rise Trail Bar, 760mm |
| Gripovi / Traka volana | ACID React Pro |
| Stražnji mjenjač | Shimano Cues RD-U6000-GS |
| Ručice mjenjača | Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire Plus |
| Kočnice | Magura MT Thirty, Hydr. Disc Brake (203/180) |
| Osovina pogona | Prowheel BSA PW-MB68 |
| Pogon | Shimano Cues FC-U6000-1, 32T |
| Lanac | KMC xGlide |
| Kazeta | Shimano Cues CS-LG400, 11-50T |
| Obruči / Kotači | ACID SLX 30, 32/32 Spokes, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Schwalbe Magic Mary, Performance, 2.4 |
| Sjedalo | ACID Venec Lite |
| Cijev sjedala | CUBE Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 30.9mm |
| Težina | 15,9 kg |













Recenzije
Još nema recenzija.