CUBE Reaction Pro donosi savršenu ravnotežu između funkcionalnosti, pouzdanosti i performansi. Njegov elegantan Aluminium Lite okvir s Smooth Welded spojevima odlikuje se modernim izgledom i naprednom izradom, dok interna provlaka kabela, navojno srednje ležište i integrirani nosači za ACID blatobrane i nosač tereta nude dugotrajnost i dodatne mogućnosti nadogradnje.
Geometrija okvira s nižom gornjom cijevi i tapered head tube cijevi osigurava stabilnost i sigurnost na tehničkim spustovima, uz dovoljno prostora za široke i udobne 2.25” gume. A za buduće potrebe tu je i mogućnost ugradnje dropper sjedalice. Opremljen s RockShox Judy Silver zračnom vilicom s 100 mm hoda i daljinskim lockoutom, Reaction Pro nudi udobnost i kontrolu na stazama i neravnim terenima.
Pouzdani Shimano XT 1×12 pogon pruža širok raspon brzina i precizno mijenjanje, dok Shimano hidraulične disk kočnice jamče sigurnost u svim vremenskim uvjetima. CUBE je dizajnirao ovaj hardtail tako da nestane u pozadini i omogući vozaču da se u potpunosti posveti vožnji – bilo na stazi, usponu ili gradskim ulicama.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium Lite, AMF, Double Butted, Internal Cable Routing, Tapered Head Tube, Flat Mount Brake, SIC Mount, FM Kickstand Mount |
| Vilica | RockShox Judy Silver TK AIR, 100mm, PopLoc |
| Ležaj vilice | CUBE FPH868, Semi-Integrated |
| Lula volana | CUBE Performance Stem SLX, FPI-Link, 31.8mm |
| Volan | CUBE Rise Trail Bar, 680mm |
| Gripovi / Traka volana | ACID Icon |
| Stražnji mjenjač | Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Ručice mjenjača | Shimano XT SL-M8100 |
| Kočnice | Shimano BR-MT410, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Osovina pogona | Prowheel BSA PW-MB68 |
| Pogon | Shimano FC-MT511, 32T, Boost |
| Pedale | ACID PP MTB |
| Lanac | KMC X12 |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Prednja glavčina | Shimano HB-QC300, QR, Centerlock |
| Stražnja glavčina | Shimano FH-QC500-MS, QR, Centerlock |
| Obruči / Kotači | ACID EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Schwalbe Racing Ralph, Addix Performance, Kevlar, 2.25 |
| Sjedalo | ACID Venec Lite |
| Cijev sjedala | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Težina | 13,6 kg |













Recenzije
Još nema recenzija.