Čist dizajn i agilna geometrija okvira govore sve – CUBE Reaction C:62 SLX stvoren je da bude brz, lagan i beskompromisan. Napravljen od C:62® karbona uz Advanced Twin Mold tehnologiju, okvir donosi nisku težinu, vrhunsku krutost i profinjene detalje poput integrirane stezaljke sjedala i polu-integriranog vođenja kabela.
Agile Ride geometrija osigurava sigurnu, ali responzivnu vožnju, dok UDH nosač jamči spremnost za buduće nadogradnje. To je hardtail napravljen za XC utrke i vozače koji žele maksimum na stazi.
Specifikacija
| Okvir | C:62® Monocoque Advanced Twin Mold Technology, Boost 12x148mm, Full Internal Cable Routing, Dropper Post ready, UDH™ |
| Vilica | Fox 32 SC Float Performance, 2-Position Remote, Tapered, 15x110mm, 100mm |
| Ležaj vilice | ACROS AZF-675, ICR (Integrated Cable Routing), Top Zero-Stack 1 1/2″ (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2″ (ZS 56mm), Fiber Inserts for Angle Adjustment |
| Lula volana | Newmen Evolution 318.4, 31.8mm |
| Volan | Newmen Advanced 318.10, 760mm |
| Gripovi / Traka volana | ACID React Pro |
| Stražnji mjenjač | Sram GX Eagle AXS™ Transmission, 12-Speed, Electronic Shifting System |
| Ručice mjenjača | Sram AXS™ Pod Ultimate Controller |
| Kočnice | Magura MT8 Pro PM, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Osovina pogona | Sram DUB MTB Wide, 92mm Pressfit |
| Pogon | Sram X0 Eagle™ Transmission DUB, 34T |
| Lanac | Sram GX Eagle™ Transmission |
| Kazeta | Sram XS-1275, 10-52T |
| Obruči / Kotači | Newmen Beskar 30 light/light, 28/28 Spokes, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Schwalbe Racing Ray, Super Race, Addix Speed, Kevlar, 2.25 |
| Sjedalo | ACID Nuance Pro |
| Cijev sjedala | Newmen Advanced Custom, Carbon, 27.2mm |
| Težina | 9,9 kg |












Recenzije
Još nema recenzija.