Brzina, agilnost i udobnost u savršenom omjeru – to je ono što definira CUBE Reaction C:62 Race. Izrađen od C:62® karbona uz Advanced Twin Mold tehnologiju, okvir donosi iznimnu krutost, malu težinu i čiste linije s integriranom stezaljkom sjedala i polu-integriranim vođenjem kabela.
Agile Ride geometrija osigurava stabilno, ali responzivno upravljanje, dok je UDH nosač tu da okvir ostane spreman i za buduće nadogradnje. Ovaj hardtail nije samo lijep – on je napravljen da pobjeđuje.
Specifikacija
| Okvir | C:62® Monocoque Advanced Twin Mold Technology, Boost 12x148mm, Full Internal Cable Routing, Dropper Post ready, UDH™ |
| Vilica | Fox 32 SC Float Performance, 2-Position Remote, Tapered, 15x110mm, 100mm |
| Ležaj vilice | ACROS AZF-675, ICR (Integrated Cable Routing), Top Zero-Stack 1 1/2″ (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2″ (ZS 56mm), Fiber Inserts for Angle Adjustment |
| Lula volana | Newmen Evolution 318.4, 31.8mm |
| Volan | Newmen Evolution SL 318.10, 760mm |
| Gripovi / Traka volana | ACID React Pro |
| Stražnji mjenjač | Shimano XT Di2 RD-M8250-SGS, ShadowPlus, 12-Speed, Electronic Shifting System |
| Ručice mjenjača | Shimano Deore Di2 SW-M6250-R |
| Kočnice | Shimano XT BR-M8100, Hydr. Disc Brake (160/180) |
| Osovina pogona | Pressfit 92mm |
| Pogon | ACID MTB Pro Carbon, 30mm Axle, 32T |
| Lanac | Shimano CN-M6100 |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Obruči / Kotači | Newmen Performance 30 light/light, 28/28 Spokes, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Schwalbe Racing Ray, Super Race, Addix Speed, Kevlar, 2.25 |
| Sjedalo | ACID Nuance Pro |
| Cijev sjedala | Newmen Evolution, 27.2mm |
| Težina | 10,5 kg |











Recenzije
Još nema recenzija.