Brzina, agilnost i udobnost – tri su riječi koje najbolje opisuju CUBE Reaction C:62 Pro. Njegov okvir izrađen od C:62® karbona uz Advanced Twin Mold tehnologiju nudi savršenu ravnotežu niske težine, krutosti i kontrole. Elegantne, organske linije i tanke stražnje cijevi pridonose udobnosti, dok integrirana stezaljka sjedala i polu-integrirano provlačenje kabela donose minimalistički izgled i funkcionalnost.
Zahvaljujući Agile Ride geometriji, vožnja je sigurna i predvidljiva, ali istovremeno brza i responsivna – baš onako kako zahtijevaju XC utrke. Uz široku paletu veličina od S do XXL, svatko može pronaći idealan model.Pro inspiracija osjeti se u svakoj komponenti: RockShox SID SL Base RL zračna vilica s lako podesivih 100 mm hoda održava prednji kotač stabilnim i kontroliranim na tehničkim dijelovima staze.
Shimano XT 1×12 prijenos nudi precizne i brze promjene brzina u svakom trenutku, dok snažne i progresivne Shimano XT hidraulične disk kočnice jamče sigurnost i kontrolu u svim uvjetima. Lagani i čvrsti Newmen Performance 30 kotači u kombinaciji s Schwalbe Racing Ray i Racing Ralph 2.25” gumama omogućuju savršeno prianjanje i ubrzanje na XC stazama.
Ovo je bicikl stvoren za natjecatelje i ambiciozne rekreativce koji žele ući u svijet karbonskih hardtail modela i iskusiti pravu cross-country izvrsnost.
Specifikacija
| Okvir | C:62® Monocoque Advanced Twin Mold Technology, Boost 12x148mm, Full Internal Cable Routing, Dropper Post ready, UDH™ |
| Vilica | RockShox SID SL Base, Tapered, 15x110mm, 100mm, OneLoc |
| Ležaj vilice | ACROS AZF-675, ICR (Integrated Cable Routing), Top Zero-Stack 1 1/2″ (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2″ (ZS 56mm), Fiber Inserts for Angle Adjustment |
| Lula volana | Newmen Evolution 318.4, 31.8mm |
| Volan | Newmen Evolution SL 318.10, 760mm |
| Gripovi / Traka volana | ACID React Pro |
| Stražnji mjenjač | Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Ručice mjenjača | Shimano XT SL-M8100-IR, Direct Attach |
| Kočnice | Shimano XT BR-M8100, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Osovina pogona | Shimano BB-MT500PA, 92mm Pressfit |
| Pogon | Shimano FC-MT611, 32T, Boost |
| Lanac | Shimano CN-M6100 |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Obruči / Kotači | Newmen Performance 30 light/light, 28/28 Spokes, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Schwalbe Racing Ray, Addix Performance, Kevlar, 2.25 |
| Sjedalo | ACID Nuance Lite |
| Cijev sjedala | Newmen Evolution, 27.2mm |
| Težina | 10,7 kg |











Recenzije
Još nema recenzija.