CUBE Reaction 200 TM stvoren je za mlade vozače koji žele iskusiti pravi osjećaj vožnje na brdskom biciklu. Napravljen od toplinski obrađenih aluminijskih cijevi 6061, s istim procesom oblikovanja kao i kod modela za odrasle, ovaj mali hardtail donosi snagu, lakoću i kontrolu u dječju verziju MTB-a.
Savršen za mlade bicikliste željne istraživanja šumskih staza i prvih pravih MTB avantura. Reaction 200 TM osigurava udobnost, sigurnost i osjećaj kontrole – baš kao kod modela za odrasle, ali u dimenzijama prilagođenima djeci.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium Lite 6061 |
| Vilica | SR Suntour Raidon34, 50mm |
| Ležaj vilice | VP Z-t, Top ZS 1 1/8″ (OD 44mm), Bottom ZS 1 1/2″ (OD 56mm) |
| Lula volana | CUBE Aluminium Lite |
| Volan | CUBE KIDS 540mm, Ø 19mm |
| Gripovi / Traka volana | Natural Fit Kids 19.0 |
| Stražnji mjenjač | Microshift Acolyte RD-M5185S, 8-Speed |
| Ručice mjenjača | Microshift Acolyte SL-M6280-R |
| Kočnice | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Osovina pogona | Thun Paso-ML, 68mm, BSA |
| Pogon | Prowheel A105, 32T, 114mm with Chainguard |
| Pedale | CUBE PP MTB |
| Lanac | KMC Z8.3 |
| Kazeta | Microshift Acolyte CS-H083, 11-38T |
| Obruči / Kotači | Newmen Evolution X.A.25, 24/24 Spokes, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Schwalbe Rocket Ron Kevlar, 2.25 |
| Sjedalo | CUBE Kid |
| Cijev sjedala | CUBE Aluminium Lite, 27.2mm |
| Težina | 9,9 kg |













Recenzije
Još nema recenzija.