CUBE Phenix C:62 SLX Rookie Teamline 2026 stvoren je za mlade bicikliste koji žele okusiti pravu brzinu i doživjeti iskustvo vožnje na razini odraslih natjecateljskih modela. Izrađen od vrhunskog C:62® karbona, okvir je lagan, krut i aerodinamičan – oblikovan tako da pruža maksimalnu učinkovitost prijenosa snage i precizno upravljanje, dok strateška fleksibilnost cijevi povećava udobnost i kontrolu.
Phenix C:62 Rookie SLX donosi sve što očekujete od World Cup natjecateljskog bicikla, ali prilagođeno mladim vozačima. Suntour Raidon 32 RL Air vilica posebno je podešena za manju tjelesnu težinu djece, čime osigurava glatko i sigurno upijanje udaraca. Sram NX Eagle 1×12 pogon nudi širok raspon prijenosa za sve terene, dok Magura MT Thirty hidraulične disk kočnice jamče snažnu i pouzdanu kontrolu pri svakoj brzini.
Specifikacija
| Okvir | C:62® Monocoque Advanced Twin Mold Technology, Boost 12x148mm, Full Internal Cable Routing, Dropper Post ready, UDH™ |
| Vilica | SR Suntour Raidon 32 Air, Boost, 100mm, Remote Lockout |
| Ležaj vilice | ACROS 1 1/2″ Integrated, ICR (Integrated Cable Routing) |
| Lula volana | CUBE Performance CPS-Race, FPI-Link, 31.8mm |
| Volan | CUBE Flat Race Bar Pro, 720mm |
| Gripovi / Traka volana | ACID React Pro |
| Stražnji mjenjač | Sram NX Eagle™, 12-Speed |
| Ručice mjenjača | Sram NX Eagle™ Trigger |
| Kočnice | Magura MT Thirty, Hydr. Disc Brake (160/160) |
| Osovina pogona | Sram DUB MTB, 92mm Pressfit |
| Pogon | Sram NX Eagle™ DUB, Boost, 32T |
| Lanac | Sram SX Eagle™ |
| Kazeta | Sram PG-1230 Eagle™, 11-50T |
| Obruči / Kotači | Newmen Performance 30 light/base, 28/28 Spokes, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Schwalbe Rocket Ron, Evo, SuperRace, Kevlar, 2.25 |
| Sjedalo | ACID Venec Lite |
| Cijev sjedala | CUBE Prolight, 27.2mm |
| Dodatna oprema | Schwalbe Aerothan™ Inner Tubes |











Recenzije
Još nema recenzija.