CUBE Nuroad Rookie Pro stvoren je za mlade vozače koji žele istraživati dalje od asfalta. Spoj ciklokros iskustva, agilnosti cestovnih bicikala i doze MTB genetike rezultira okvirom savršenih proporcija za mlađe bicikliste. Okvir od Aluminium Superlite legure i karbonska vilica osiguravaju nisku težinu i udobnost, dok veliki prostor za gume i integrirani nosači blatobrana i nosača tereta nude svestranost i prilagodbu za duže avanture.
Na 27,5″ kotačima s širokim Schwalbe gumama od 40 mm, Nuroad Rookie Pro jednako se dobro snalazi na asfaltu, makadamu ili šljunku. Mehaničke disk kočnice pružaju sigurnost u svim vremenskim uvjetima, dok 1×10 Shimano prijenos nudi jednostavnost i dovoljan raspon za svaku rutu. To je lagan, udoban i robustan gravel bicikl s avanturističkim DNA-om, savršen za obiteljske vožnje i istraživanja izvan uređenih cesta.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium 6061 T6 Superlite, Gravel Comfort Geometry, Flat Mount Disc, Fender & Rack Option, 12x142mm, AXH |
| Vilica | CUBE Nuroad Flat Mount Disc, Full Carbon, 1 1/8″ – 1 1/4″ Tapered, Fender & Lowrider Mounts, QR |
| Ležaj vilice | VP Z-t, Top Zero-Stack 1 1/8″ (OD 44mm), Bottom Integrated 1 1/4″ |
| Lula volana | CUBE Performance Stem, 31.8mm |
| Volan | CUBE Gravel Race Bar |
| Gripovi / Traka volana | ACID Bartape CC 3.0 |
| Stražnji mjenjač | Microshift Sword RD-G7005M, 10-Speed |
| Ručice kočnica/mjenjača | Microshift Sword SB-G7000 |
| Kočnice | Tektro MD-C510, Flat Mount (160/160) |
| Osovina pogona | Shimano BB-RS500PB, Pressfit |
| Pogon | ACID Gravel Pro, 40T |
| Lanac | KMC X10 |
| Kazeta | Microshift CS-H104, 11-48T |
| Obruči / Kotači | ACID Pro OR 2.3, 28/28 Spokes, 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Schwalbe G-One Allround, Kevlar, 40-584 |
| Sjedalo | ACID Venec Lite |
| Cijev sjedala | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Težina | 10,1 kg |












Recenzije
Još nema recenzija.