Kada tražite bicikl koji je spreman na sve – od svakodnevnih gradskih vožnji do višednevnih tura – CUBE Nuroad Race FE pruža savršenu ravnotežu između elegantnog dizajna i vrhunske praktičnosti. Okvir od Aluminium Superlite legure s glatkim varenjem i naprednim internim vođenjem kabela donosi profinjen izgled, dok karbonska vilica ublažava vibracije za dodatnu udobnost na zahtjevnim podlogama.
Opremljen je za svaku avanturu: serijski dolazi s blatobranima, SIC 2.0 stražnjim nosačem, kompletnom rasvjetom i nosačem za parkiranje. Uz prostor za gume do 45 mm i mogućnost ugradnje dodatnog nosača na vilici, spreman je za duge vožnje po asfaltu, makadamu ili šljunku.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium 6061 T6 Superlite, Internal Cable Routing, Integrated Seat Post Clamp, Flat Mount Disc, Fender & Rack Option, 12x142mm, UDH™ |
| Vilica | CUBE C:62® Technology, 1 1/8″ – 1 1/2″ Tapered, Integrated Cable Routing, Flat Mount Disc, Fender & Lowrider Mounts, Internal Light Cable Option, 12x100mm |
| Ležaj vilice | ACROS, Top Integrated 1 1/2″ w/ Integrated Cable Routing, Bottom Integrated 1 1/4″ |
| Lula volana | CUBE CIS Stem w/ Cable Routing, FPI-Link |
| Volan | CUBE Gravel Race Bar |
| Gripovi / Traka volana | ACID Bartape CC 3.0 |
| Prednji mjenjač | Shimano GRX FD-RX820-F |
| Stražnji mjenjač | Shimano GRX RD-RX820, Direct Mount, 12-Speed |
| Ručice kočnica/mjenjača | Shimano GRX ST-RX610 |
| Kočnice | Shimano GRX ST-RX610 / BR-RX410, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (160) |
| Osovina pogona | Shimano BB-RS500PB, Pressfit |
| Pogon | Shimano GRX FC-RX820, 48x31T |
| Lanac | Shimano CN-M6100 |
| Kazeta | Shimano 105 CS-HG710, 11-36T |
| Obruči / Kotači | ACID Pro GR 2.5 Disc, 28/28 Spokes, 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready, Shutter PD-7-07 front Dynamo |
| Vanjske gume | Schwalbe G-One Overland 365, Kevlar, TLR, 45-622 |
| Sjedalo | ACID Nuance Lite |
| Cijev sjedala | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Prednje svjetlo | ACID Pro-D100 |
| Stražnje svjetlo | ACID Mudguard Rear Light PRO-D, 6V, AC |
| Zvono | Knog Oi |
| Blatobrani | ACID 50 |
| Nosač tereta | ACID Carrier SIC 2.0 Rail Boost |
| Nogar | ACID FM Pure Kickstand |
| Težina | 12,9 kg |













Recenzije
Još nema recenzija.