CUBE Nuroad ONE 2026 spaja brzinu cestovnog bicikla, izdržljivost ciklokros modela i dozu MTB DNA kako bi ponudio savršen bicikl za istraživanje izvan asfaltiranih puteva.
S laganim Aluminium Superlite okvirom, udobnim 40 mm Schwalbe gumama, te karbonskom vilicom koja prigušuje vibracije, ovaj gravel bicikl spreman je za svaku avanturu – od svakodnevnog commutinga do višednevnih tura.
Široki raspon 1×9 Shimano prijenosa omogućuje lagano savladavanje uspona i brzu vožnju po ravnici, dok snažne disk kočnice Tektro osiguravaju pouzdano zaustavljanje u svim vremenskim uvjetima.
S dodatnim opcijama za blatobrane, nosač tereta i kickstand, Nuroad ONE je maksimalno prilagodljiv vašim potrebama.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium 6061 T6 Superlite, Gravel Comfort Geometry, Flat Mount Disc, Fender & Rack Option, QR |
| Vilica | CUBE Nuroad Flat Mount Disc, Full Carbon, 1 1/8″ – 1 1/4″ Tapered, Fender & Lowrider Mounts, QR |
| Ležaj vilice | VP Z-t, Top Zero-Stack 1 1/8″ (OD 44mm), Bottom Integrated 1 1/4″ |
| Lula volana | CUBE Performance Stem, 31.8mm |
| Volan | CUBE Gravel Race Bar |
| Gripovi / Traka volana | ACID Bartape CC 3.0 |
| Stražnji mjenjač | Shimano Cues RD-U4000-GS, 9-Speed |
| Ručice kočnica/mjenjača | Shimano Cues BL/ST-U3030 |
| Kočnice | Tektro MD-C510, Flat Mount (160/160) |
| Osovina pogona | Shimano BB-RS500PB, Pressfit |
| Pogon | Shimano Cues FC-U6030-1, 40T |
| Lanac | KMC xGlide |
| Kazeta | Shimano Cues CS-LG300, 11-46T |
| Obruči / Kotači | ACID Pro GR 2.5 Disc, 32/32 Spokes, QR/QR, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Schwalbe G-One Comp, ActiveL, 40-622 |
| Sjedalo | ACID Venec Lite |
| Cijev sjedala | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Težina | 11,2 kg |












Recenzije
Još nema recenzija.