CUBE Nuroad C:62 ONE spaja sve prednosti karbonskog okvira s robusnošću i prilagodljivošću potrebnom za gravel avanture. Izrađen od C:62® karbona, okvir teži svega 1.150 g (veličina M), a nudi prostor za gume do 50 mm (45 mm s blatobranima).
Integrirana stezaljka sjedala, elegantno polu-integrirano vođenje kabela i karbonska vilica s nosačima za teret daju biciklu čist i funkcionalan izgled. Lagan, ali čvrst, ovaj model idealan je temelj za istraživanje izvan asfaltiranih cesta.
Specifikacija
| Okvir | C:62® Advanced Twin Mold Technology, Internal Cable Routing, Integrated Seat Post Clamp, Flat Mount Disc, Fender/Rack & Kickstand Option, 12x142mm, UDH™ |
| Vilica | CUBE C:62® Technology, 1 1/8″ – 1 1/2″ Tapered, Integrated Cable Routing, Flat Mount Disc, Fender & Lowrider Mounts, Internal Light Cable Option, 12x100mm |
| Ležaj vilice | ACROS, Top Integrated 1 1/2″ w/ Integrated Cable Routing, Bottom Integrated 1 1/2″ |
| Lula volana | CUBE CIS Stem w/ Cable Routing, FPI-Link |
| Volan | Newmen Advanced Gravel Bar 318, Carbon, 31.8mm |
| Gripovi / Traka volana | ACID Bartape CC 3.0 |
| Stražnji mjenjač | Shimano GRX RD-RX822-SGS, 12-Speed |
| Ručice kočnica/mjenjača | Shimano GRX ST-RX610 |
| Kočnice | Shimano GRX ST-RX610 / BR-RX410, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (160) |
| Osovina pogona | Shimano SM-BB71-41B, 86mm Pressfit |
| Pogon | Shimano GRX FC-RX610, 40T |
| Lanac | Shimano CN-M6100 |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Obruči / Kotači | Newmen Performance X.R.25, 28/28 Spokes, 12x100mm / 12x142mm, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Schwalbe G-One R Pro, TLR, 45-622 |
| Sjedalo | ACID Nuance Pro |
| Cijev sjedala | Newmen Advanced, Carbon, 27.2mm |
| Težina | 9,4 kg |












Recenzije
Još nema recenzija.