Kod dječjih bicikala detalji čine razliku – a CUBE Numove 200 Disc to najbolje dokazuje. Njegov lagani Aluminium Lite okvir pažljivo je oblikovan kako bi spojio nisku težinu, čvrstoću i izdržljivost, dok geometrija nudi živahno, ali sigurno upravljanje. Uz krutu vilicu i kotače od 20″, ovaj model je savršen prvi „pravi bicikl“ za mlade bicikliste željne avantura.
Numove 200 Disc stavlja naglasak na sigurnost bez kompromisa u zabavi. Hidraulične Tektro disk kočnice s rotorskim diskovima od 140 mm i posebno prilagođenim polugama za dječje ruke nude snažnu i lako kontroliranu snagu kočenja. Tu su i Newmen Performance 22 Light kotači obučeni u Schwalbe Smart Sam gume za pouzdano prianjanje na svim terenima, dok 8-brzinski prijenos omogućava lako savladavanje uspona i duljih vožnji.
Podesiva CUBE lula volana osigurava da se bicikl lako prilagodi rastu vašeg djeteta, čineći ga dugoročno sigurnim i praktičnim izborom.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium Lite 6061 |
| Vilica | Aluminium Lite 6061 |
| Ležaj vilice | CUBE |
| Lula volana | CUBE Numove adjustable |
| Volan | CUBE KIDS 540mm, Ø 19mm |
| Gripovi / Traka volana | Natural Fit Kids 19.0 |
| Stražnji mjenjač | Shimano RD-M3020, 8-Speed |
| Ručice mjenjača | Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus |
| Kočnice | Tektro HD-J2920, Hydr. Disc Brake, Flat-Mount (140/140) |
| Osovina pogona | Thun Shorty-ML Sl, Square, 68mm BB Width |
| Pogon | ACID Numove 30T, 115mm, narrow Q-factor |
| Pedale | ACID PP Rookie medium |
| Lanac | KMC Z8.3 |
| Kazeta | Sunrace CSM55,11-34 |
| Obruči / Kotači | Newmen Performance 22 light, 24/24 Spokes |
| Vanjske gume | Schwalbe Smart Sam Kevlar, 1.85 |
| Sjedalo | ACID Rookie |
| Cijev sjedala | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Težina | 7,8 kg |











Recenzije
Još nema recenzija.