CUBE Numove 120 Walk osmišljen je kako bi mališani na zabavan, siguran i lagan način napravili svoje prve korake u svijet biciklizma. Zahvaljujući izuzetno laganom i čvrstom Magnesium Lite okviru, ova guralica nudi savršenu kombinaciju sigurnosti, udobnosti i jednostavnog rukovanja. Njegov minimalistički dizajn skriva pametno osmišljene detalje – od zaobljenih rubova za potpunu sigurnost, do podešavajućeg sjedala koje raste zajedno s djetetom.
Numove 120 Walk nije samo igračka – to je prvi pravi bicikl bez pedala koji djeci pomaže razviti ravnotežu, samopouzdanje i motoričke vještine potrebne za prelazak na bicikl s pedalama. Lagani kotači s robusnim gumama i posebno oblikovana upravljačka ručka prilagođena malim rukama osiguravaju udobnost i kontrolu pri svakoj vožnji.
Specifikacija
| Okvir | Magnesium One Piece Technology |
| Vilica | Aluminium Fork |
| Lula volana | Aluminium Lite, 65mm |
| Volan | Aluminium Lite 340mm, Ø 22.2mm |
| Gripovi / Traka volana | CUBE |
| Obruči / Kotači | Aluminium Lite |
| Vanjske gume | CUBE, 12 x 1.75 |
| Sjedalo | CUBE Kid |
| Cijev sjedala | CUBE Kid |
| Težina | 3,4 kg |













Recenzije
Još nema recenzija.