CUBE Numove 120 izrađen je od Aluminium Lite cijevi, lagan i izdržljiv, s dovoljno prostora za stajanje i bez oštrih rubova, što ga čini sigurnim za najmlađe vozače. Okvir dolazi u više završnih obrada kako bi odgovarao svakom djetetu, a dizajn omogućuje jednostavno učenje vožnje i potiče samopouzdanje.
Opremljen je stražnjim kočnicama na pedalu i prednjim V-brake kočnicama s ručkama prilagođenim malim rukama, što omogućuje kontrolirano usporavanje i zaustavljanje. Zaštita lanca drži noge podalje od pogona, a prostrani okvir olakšava učenje i sigurnu vožnju. Numove 120 savršen je za prve avanture na dva kotača i igru na otvorenom.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium Lite 6061 |
| Vilica | Rigid Alloy Fork |
| Ležaj vilice | CUBE |
| Lula volana | CUBE Aluminium Lite |
| Volan | CUBE Kids 420mm, Ø 16mm |
| Gripovi / Traka volana | Natural Fit Kids 16.0 |
| Kočnice | Alloy V-Brake |
| Osovina pogona | Thun Shorty-ML Sl, Square, 68mm BB Width |
| Pogon | ACID Numove 25T, 84mm, narrow Q-factor |
| Zaštita pogona | ACID |
| Pedale | ACID PP Rookie small |
| Lanac | KMC HV500 |
| Obruči / Kotači | ACID Pro C2000, 16/16 Spokes, Singlespeed 16T Coaster Brake |
| Vanjske gume | Schwalbe Smart Sam, 12 x 1.5 |
| Sjedalo | Cube Kid incl. Seatpost |
| Težina | 5,0 kg |












Recenzije
Još nema recenzija.