CUBE Nulane Race kombinira najbolje iz tri svijeta – brzinu cestovnog bicikla, praktičnost touring modela i izdržljivost gravel segmenta. Lagani Aluminium Superlite okvir s thru axle osovinama i karbonska vilica pružaju agilnost, stabilnost i udobnost na svim terenima, dok integrirani nosači za blatobrane i prtljažnike nude potpunu funkcionalnost za svakodnevne vožnje i duža putovanja.
Opremljen Shimano Cues 2×10 prijenosom, ovaj bicikl nudi širok raspon prijenosa i precizno mijenjanje brzina, bilo da vozite po gradskim ulicama, seoskim cestama ili makadamskim putevima. Hidraulične disk kočnice jamče snažno i sigurno kočenje u svim vremenskim uvjetima, dok Schwalbe G-One 40 mm gume donose pravu ravnotežu brzine, udobnosti i pouzdanosti.
Ako tražite bicikl koji je jednako brz, praktičan i spreman na avanturu – Nulane Race je pravi izbor za vas.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium Superlite Trekking Sport, Flat Mount Disc, 12x142mm, AXH |
| Vilica | CUBE TS Disc, Full Carbon, Taper, Flat Mount, 12x100mm |
| Ležaj vilice | VP Z-t, Top Zero-Stack 1 1/8″ (OD 44mm), Bottom Integrated 1 1/4″ |
| Lula volana | CUBE Performance Stem SLX, FPI-Link, 31.8mm |
| Volan | CUBE Flat Race Bar, 660mm |
| Gripovi / Traka volana | ACID Travel |
| Prednji mjenjač | Shimano Cues FD-U6010, Top Swing, 31.8mm |
| Stražnji mjenjač | Shimano Cues RD-U6020-SGS, 10-Speed |
| Ručice mjenjača | Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire-Plus |
| Kočnice | Tektro HD-R280, Hydr. Disc, Flat Mount (160/160) |
| Osovina pogona | Shimano BB-MT500PA, 92mm Pressfit |
| Pedale | ACID PP Trekking |
| Lanac | KMC xGlide |
| Kazeta | Shimano Cues CS-LG400, 11-39T |
| Obruči / Kotači | CUBE RA 2.3 Aero Disc |
| Vanjske gume | Schwalbe G-One R Pro, Evolution, V-Guard, 40-622 |
| Sjedalo | ACID Nuance Lite |
| Cijev sjedala | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Težina | 10,9 kg |












Recenzije
Još nema recenzija.