CUBE Nulane Pro donosi savršenu ravnotežu brzine cestovnog bicikla, robusnosti gravel modela i praktičnosti touring bicikla. Lagani Aluminium Superlite okvir i karbonska vilica osiguravaju agilnost i udobnost, dok integrirani nosači za blatobrane i nosače prtljage nude potpunu prilagodljivost – od svakodnevne vožnje na posao do vikend avantura.
Opremljen Shimano Cues 1×9 prijenosom, bicikl omogućuje jednostavno i precizno mijenjanje brzina u svim uvjetima, dok hidraulične disk kočnice pružaju sigurnu i snažnu kontrolu kočenja na cesti ili izvan nje. Brze i udobne Schwalbe 40 mm gume jednako se dobro snalaze u gradu i na makadamu, a thru axle osovine osiguravaju čvrstoću i stabilnost u svakoj situaciji.
Ako tražite bicikl koji jednako dobro funkcionira u svakodnevnom prometu i na dužim izletima, Nulane Pro je idealan izbor – svestran, pouzdan i spreman na sve izazove.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium Superlite Trekking Sport, Flat Mount Disc, 12x142mm, AXH |
| Vilica | CUBE TS Disc, Full Carbon, Taper, Flat Mount, 12x100mm |
| Ležaj vilice | VP Z-t, Top Zero-Stack 1 1/8″ (OD 44mm), Bottom Integrated 1 1/4″ |
| Lula volana | CUBE Performance Stem SLX, FPI-Link, 31.8mm |
| Volan | CUBE Flat Race Bar, 660mm |
| Gripovi / Traka volana | ACID Travel |
| Stražnji mjenjač | Shimano Cues RD-U4000-GS, 9-Speed |
| Ručice mjenjača | Shimano Cues SL-U4010- Rapidfire-Plus |
| Kočnice | Tektro HD-R280, Hydr. Disc, Flat Mount (160/160) |
| Osovina pogona | Shimano BB-RS500PB, Pressfit |
| Pogon | ACID Gravel Pro, 40T |
| Pedale | ACID PP Trekking |
| Lanac | KMC xGlide |
| Kazeta | Shimano Cues CS-LG300, 11-46T |
| Obruči / Kotači | ACID EX25, 28H, Disc, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Schwalbe G-One Comp, ActiveL, 40-622 |
| Sjedalo | ACID Nuance Lite |
| Cijev sjedala | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Težina | 10,8 kg |












Recenzije
Još nema recenzija.