CUBE Nulane ONE nije klasični cestovni bicikl, ali niti tipični trekking – on je savršena kombinacija oba svijeta. Lagani Aluminium Superlite okvir i karbonska vilica donose brzinu i preciznost inspiriranu cestovnim modelima, dok ravni upravljač, disk kočnice i mogućnost ugradnje nosača tereta i blatobrana nude svakodnevnu praktičnost.
Zahvaljujući Shimano Essa 1×8 pogonu, jednostavnost i pouzdanost idu ruku pod ruku. Shimano hidraulične disk kočnice pružaju sigurnu i progresivnu kontrolu u svim vremenskim uvjetima, dok 50 mm prostora za gume znači da je Nulane ONE spreman i za istraživanje izvan asfalta. Brz, robustan i svestran, ovaj model jednako dobro funkcionira kao gradski commuter, trenažni bicikl ili avanturistički suputnik.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium 6061 T6 Superlite, Gravel Comfort Geometry, Flat Mount Disc, Fender & Rack Option, QR |
| Vilica | CUBE Nuroad Flat Mount Disc, Full Carbon, 1 1/8″ – 1 1/4″ Tapered, Fender & Lowrider Mounts, QR |
| Ležaj vilice | VP Z-t, Top Zero-Stack 1 1/8″ (OD 44mm), Bottom Integrated 1 1/4″ |
| Lula volana | CUBE Performance Stem SLX, FPI-Link, 31.8mm |
| Volan | CUBE Flat Race Bar, 660mm |
| Gripovi / Traka volana | ACID Travel |
| Stražnji mjenjač | Shimano Essa RD-U2000-GS, 8-Speed |
| Ručice mjenjača | Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus |
| Kočnice | Shimano BR-MT200/UR300, Hydr. Disc Brake, PM/FM (180/180) |
| Osovina pogona | Thun Paso-ML, 68mm, BSA |
| Pogon | Shimano Essa FC-U2000-1, 40T |
| Pedale | ACID PP Trekking |
| Lanac | KMC Z51 |
| Prednja glavčina | Shimano HB-QC300, QR, Centerlock |
| Stražnja glavčina | Shimano FH-QC300-HM, QR, Centerlock |
| Obruči / Kotači | ACID EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Schwalbe G-One Comp, ActiveL, 40-622 |
| Sjedalo | ACID Nuance Lite |
| Cijev sjedala | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Težina | 11,6 kg |













Recenzije
Još nema recenzija.