CUBE Kathmandu Pro donosi savršenu kombinaciju robusnosti, elegancije i funkcionalnosti – idealan izbor za gradske vožnje, duža putovanja i svakodnevne avanture. Njegov Aluminium Superlite okvir izrađen Smooth Welding tehnikom pruža čvrstoću i estetski čist izgled, dok unutarnje vođenje kabela dodatno naglašava moderan dizajn.
Integrirani Carrier 3.0 nosač tereta, ACID blatobrani, postolje i set rasvjete čine ovaj model potpuno spremnim za svaku rutu, bilo u urbanom okruženju ili na višednevnom putovanju. Suntour zračna vilica ublažava neravnine i jamči dodatnu udobnost, dok Schwalbe Green Marathon gume s recikliranom gumom potvrđuju posvećenost održivosti.
Pouzdani Shimano CUES 2×10 prijenos nudi širok raspon brzina i precizno mijenjanje, a Shimano hidraulične disk kočnice osiguravaju sigurnost i kontrolu u svim vremenskim uvjetima – bilo da vozite kroz gradski promet ili istražujete udaljene staze.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium Superlite, Trekking Comfort, Integrated Carrier 3.0, Double Butted |
| Vilica | SR Suntour NCX32 D LO Air, 63mm |
| Ležaj vilice | VP Integrated, Top 1 1/8″, Bottom 1 1/2″ |
| Lula volana | CUBE Performance Stem SLX, 31.8mm |
| Volan | CUBE Comfort Trail Bar, 680mm |
| Gripovi / Traka volana | ACID Travel Comfort |
| Prednji mjenjač | Shimano Cues FD-U6010, Top Swing, 31.8mm |
| Stražnji mjenjač | Shimano Cues RD-U6020-SGS, 10-Speed |
| Ručice mjenjača | Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire-Plus |
| Kočnice | Shimano BR-MT200/UR300, Hydr. Disc Brake, PM/FM (160/160) |
| Osovina pogona | Shimano BB-MT501, 68mm BSA |
| Pogon | Shimano Cues FC-U4010, 46x30T, Chainguard |
| Pedale | ACID PP Trekking |
| Lanac | KMC xGlide |
| Kazeta | Shimano Cues CS-LG400, 11-39T |
| Prednja glavčina | Shimano DH-3D37, Hub Dynamo, QR, Centerlock |
| Stražnja glavčina | Shimano FH-TC500-HM, 12mm Through Axle, Centerlock |
| Obruči / Kotači | ACID EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Schwalbe Marathon Green, Perf, 47-622 |
| Sjedalo | ACID Sequence Pro 170 |
| Cijev sjedala | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Stražnje svjetlo | ACID Mudguard Rear Light PRO-D, 6V, AC |
| Zvono | Reich Cycle Bells Ringsound |
| Blatobrani | ACID 56 Integrated Carrier 3.0 |
| Nosač tereta | ACID Integrated Carrier 3.0, CUBE Adapter Compatible |
| Nogar | ACID FM Pure Kickstand |
| Težina | 17,2 kg |











Recenzije
Još nema recenzija.