CUBE Editor Pro dizajniran je za one koji žele stil, brzinu i praktičnost u gradskim uvjetima. Lagani Aluminium Superlite okvir inspiriran MTB geometrijom i elegantna C:62® karbonska vilica čine ga okretnim i udobnim, dok minimalistički dizajn s gotovo neprimjetnim spojevima donosi moderan i profinjen izgled.
Umjesto klasičnog lanca, ovaj model koristi Gates karbonski remen koji je tih, čist i iznimno dugotrajan. U kombinaciji sa Shimano Nexus 8 brzinskim unutarnjim mjenjačem, vožnja postaje glatka i bezbrižna, idealna za svakodnevne gradske avanture. Dodajte tome integrirano provlačenje kablova, mogućnost ugradnje blatobrana, stalka ili praktičnog Semi Integrated Carrier 2.0 nosača tereta – i dobivate bicikl spreman za sve izazove urbane džungle.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium Superlite, Urban 29, Taper, Double Butted |
| Vilica | CUBE TK Disc, C:62® Full Carbon, Taper, Flat Mount, 12x100mm |
| Ležaj vilice | ACROS AZF-1035, ICR (Integrated Cable Routing), Top Zero-Stack 1 1/2 (ZS 56mm), Botttom Zero-Stack 1 1/2 |
| Lula volana | CUBE Performance Stem SLX, FPI-Link, 31.8mm |
| Volan | CUBE Flat Race Bar, 660mm |
| Gripovi / Traka volana | ACID Travel |
| Ručice mjenjača | Shimano Alfine SL-S503 |
| Kočnice | Shimano BR-MT200/UR300, Hydr. Disc Brake, PM/FM (160/180) |
| Pogon | Gates S150 CDN, 46T, 45.5mm Beltline |
| Pedale | ACID PP Trekking |
| Lanac | Gates CDN, 120T |
| Kazeta | Gates Rear Sprocket CDC, 45.5mm Beltline, 22T |
| Prednja glavčina | ACID Aluminium Disc Centerlock, 28h |
| Stražnja glavčina | Shimano Nexus SG-C6001-8D, 8-Speed |
| Obruči / Kotači | ACID EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Schwalbe Road Cruiser Plus, ActiveL, 55-622 |
| Sjedalo | ACID Nuance Lite |
| Cijev sjedala | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Zvono | Reich Cycle Bells Ringsound |
| Težina | 13,5 kg |












Recenzije
Još nema recenzija.