CUBE Attention Pro savršen je izbor za vozače koji žele pouzdan, moderan i svestran hardtail MTB. Njegov elegantan Aluminium Lite okvir ističe se Smooth Welded spojevima na cijevima za čist i dinamičan izgled, dok interna provlaka kabela, navojno srednje ležište i integrirani nosači za ACID blatobrane i nosač tereta jamče dugotrajnost i mogućnosti nadogradnje.
Geometrija s nižom gornjom cijevi osigurava veću kontrolu i samopouzdanje, a zahvaljujući Size Split sustavu, uvijek ćeš pronaći veličinu koja savršeno odgovara tvojoj visini. Za maksimalnu udobnost i kontrolu na stazi tu je zračna vilica sa 100 mm hoda i daljinskim lockoutom, što omogućuje prilagodbu uvjetima vožnje u trenu.
Shimano 1×12 pogon s XT stražnjim mjenjačem pruža širok raspon prijenosa i legendarnu pouzdanost, dok Shimano hidraulične disk kočnice jamče sigurnost i snažnu kontrolu u svim vremenskim uvjetima. Dovoljno prostora za široke 2.25” gume znači bolju trakciju i veću udobnost, a okvir je već pripremljen i za dropper sjedalicu, što čini ovaj model još prilagodljivijim za buduće nadogradnje.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium Lite, AMF, Double Butted, Internal Cable Routing, Tapered Head Tube, Flat Mount Brake, SIC Mount, FM Kickstand Mount |
| Vilica | SR Suntour X1-32, Air,15x110mm, 100mm, RL |
| Ležaj vilice | CUBE FPH868, Semi-Integrated |
| Lula volana | CUBE Performance Stem SLX, FPI-Link, 31.8mm |
| Volan | CUBE Rise Trail Bar, 680mm |
| Gripovi / Traka volana | ACID Icon |
| Stražnji mjenjač | Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Ručice mjenjača | Shimano Deore SL-M6100, Rapidfire-Plus |
| Kočnice | Shimano BR-MT200/UR300, Hydr, Disc Brake, PM/FM (180/160) |
| Osovina pogona | Prowheel BSA PW-MB68 |
| Pogon | ACID MTB Pro, 32T |
| Pedale | ACID PP MTB |
| Lanac | KMC X12 |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Prednja glavčina | Shimano HB-TC500, Boost, Centerlock |
| Stražnja glavčina | Shimano FH-QC500-MS, QR, Centerlock |
| Obruči / Kotači | ACID EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Schwalbe Smart Sam, 2.25 |
| Sjedalo | ACID Venec Lite |
| Cijev sjedala | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Težina | 14,6 kg |












Recenzije
Još nema recenzija.