CUBE Aruba 240 donosi savršenu kombinaciju modernog dizajna, pouzdanosti i praktičnosti. Izrađen od laganog Aluminium Lite 6061 okvira s krutom vilicom, ovaj model nudi jednostavno upravljanje i sigurnost koja je potvrđena rigoroznim CUBE testiranjem. Rezultat je bicikl koji potiče djecu na istraživanje, razvija njihovo samopouzdanje i pritom pruža maksimalnu zabavu.
Elegantne linije okvira u kombinaciji s AloeGreen´n´White bojom daju biciklu prepoznatljiv stil, dok kompletna oprema – prtljažnik, blatobrani, svjetla i nogar – osigurava spremnost za svaku avanturu, od školskih vožnji do obiteljskih izleta. Shimano 8-brzinski mjenjač omogućuje lako savladavanje uspona i ravnica, a posebno oblikovane ručice kočnica i volan prilagođeni su manjim rukama, čineći svaku vožnju sigurnom i udobnom.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium Lite 6061 |
| Vilica | Aluminium Lite 6061 |
| Ležaj vilice | CUBE |
| Lula volana | CUBE Numove adjustable |
| Volan | CUBE KIDS 590mm, Ø 19mm |
| Gripovi / Traka volana | Natural Fit Kids 19.0 |
| Stražnji mjenjač | Shimano RD-M3020, 8-Speed |
| Ručice mjenjača | Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus |
| Kočnice | Alloy V-Brake |
| Osovina pogona | Thun Shorty-ML Sl, Square, 68mm BB Width |
| Pogon | ACID Numove 30T, 130mm, narrow Q-factor |
| Pedale | ACID PP Rookie medium |
| Lanac | KMC Z8.3 |
| Kazeta | Sunrace CSM55,11-34 |
| Prednja glavčina | Shimano DH-T4000-1N, QR |
| Stražnja glavčina | ACID Pro 24H, QR |
| Obruči / Kotači | ACID ZX17, 28/24H |
| Vanjske gume | Schwalbe Smart Sam Kevlar, 1.85 |
| Sjedalo | ACID Rookie |
| Cijev sjedala | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Prednje svjetlo | CUBE Shiny 50 |
| Stražnje svjetlo | ACID Mudguard Rear Light PRO-D, 6V, AC |
| Zvono | ACID |
| Blatobrani | ACID Rookie 55 |
| Nosač tereta | ACID Rookie 24″ |
| Nogar | ACID FM Rookie |
| Težina | 10,4 kg |












Recenzije
Još nema recenzija.