CUBE Aruba 200 kombinira atraktivan dizajn i lagani aluminijski okvir s potpunom funkcionalnošću, čineći ga savršenim izborom za mlade bicikliste koji žele stil i praktičnost u jednom. Izrađen od Aluminium Lite 6061 materijala, okvir je posebno prilagođen težini djece, osiguravajući lako upravljanje i sigurnost na svakoj vožnji.
Dizajniran po uzoru na modele za odrasle, ovaj bicikl donosi elegantan Easy Entry okvir i set praktičnih dodataka: prtljažnik, blatobrane, svjetla i nogar – sve što je potrebno za svakodnevne vožnje i vikend izlete. Zahvaljujući Shimano 8-brzinskom mjenjaču, mali vozači lako će pratiti tempo obiteljskih vožnji, dok snažne V-kočnice s ručicama prilagođenim dječjim rukama nude sigurnost i kontrolu.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium Lite 6061 |
| Vilica | Aluminium Lite 6061 |
| Ležaj vilice | CUBE |
| Lula volana | CUBE Numove adjustable |
| Volan | CUBE KIDS 540mm, Ø 19mm |
| Gripovi / Traka volana | Natural Fit Kids 19.0 |
| Stražnji mjenjač | Shimano RD-M3020, 8-Speed |
| Ručice mjenjača | Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus |
| Kočnice | Alloy V-Brake |
| Osovina pogona | Thun Shorty-ML Sl, Square, 68mm BB Width |
| Pogon | ACID Numove 30T, 115mm, narrow Q-factor |
| Pedale | ACID PP Rookie medium |
| Lanac | KMC Z8.3 |
| Kazeta | Sunrace CSM55,11-34 |
| Prednja glavčina | Shimano DH-T4000-1N, QR |
| Stražnja glavčina | ACID Pro 24H, QR |
| Obruči / Kotači | ACID ZX17, 28/24H |
| Vanjske gume | Schwalbe Little Joe, Kevlar, 1.4 |
| Sjedalo | ACID Rookie |
| Cijev sjedala | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Prednje svjetlo | CUBE Shiny 50 |
| Stražnje svjetlo | ACID Mudguard Rear Light PRO-D, 6V, AC |
| Zvono | ACID |
| Blatobrani | ACID Rookie 50 |
| Nosač tereta | ACID Rookie 20″ |
| Nogar | ACID FM Rookie |
| Težina | 9,3 kg |










Recenzije
Još nema recenzija.