CUBE Aim SLX 2026 donosi savršenu ravnotežu između udobnosti, kontrole i performansi za vožnju po svim terenima. Njegov lagani aluminijski okvir s elegantnim Smooth Welded spojevima i unutarnjim provlačenjem kablova pruža moderan i čist izgled, dok geometrija s nižom gornjom cijevi osigurava stabilnost i sigurnost u vožnji.
Snažna SR Suntour XCM vilica s 100 mm hoda i lockout sustavom omogućuje prilagodbu vožnji – od zahtjevnih staza do glatkih cesta. Uz to, Shimano Deore 1×12 pogon pruža širok raspon prijenosa za svladavanje svih uspona, dok Shimano hidraulične disk kočnice jamče pouzdanu snagu kočenja u svim vremenskim uvjetima.
Opremljen je s kvalitetnim kotačima ACID EX25 Tubeless Ready i 2.25“ gumama, a postoji i mogućnost ugradnje dropper seatposta za još veću kontrolu na tehničkim terenima.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium Lite, AMF, Double Butted, Internal Cable Routing, Tapered Head Tube, Flat Mount Brake, SIC Mount, FM Kickstand Mount |
| Vilica | SR Suntour XCM Disc, 100mm, Remote Lockout |
| Ležaj vilice | CUBE FPH868p, Tapered, Semi-Integrated |
| Lula volana | CUBE Performance Stem, 31.8mm |
| Volan | CUBE Rise Trail Bar, 680mm |
| Gripovi / Traka volana | ACID Icon |
| Stražnji mjenjač | Shimano Deore RD-M6100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Ručice mjenjača | Shimano Deore SL-M6100-R, Rapidfire Plus |
| Kočnice | Shimano BR-MT200/UR300, Hydr, Disc Brake, PM/FM (160/160) |
| Osovina pogona | Prowheel BSA PW-MB68 |
| Pogon | ACID MTB Pro, 32T |
| Pedale | CUBE PP MTB |
| Lanac | KMC X12 |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Prednja glavčina | Shimano HB-QC300, QR, Centerlock |
| Stražnja glavčina | Shimano FH-QC500-MS, QR, Centerlock |
| Obruči / Kotači | ACID EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | CUBE MTB, 2.25 |
| Sjedalo | ACID Venec Lite |
| Cijev sjedala | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Težina | 15,4 kg |







Recenzije
Još nema recenzija.