CUBE Agree C:62 SLT je ultimativni cestovni bicikl za profesionalce i entuzijaste koji traže maksimalnu aerodinamiku, preciznost i brzinu. Njegov C:62® karbonski okvir s Advanced Twin Mold tehnologijom i polu-aero profilom cijevi osigurava optimalno prenošenje snage i minimalan otpor zraka.
Advanced Internal Cable Routing čuva kablove urednima i doprinosi elegantnom izgledu, dok slender stays jamče udobnost i stabilnost na dugim vožnjama. Okvir podržava gume do 32 mm, a okvirni spremnik omogućuje praktično nošenje alata, hrane ili dodatnog sloja odjeće.
Agree C:62 SLT je idealan za trkače i ozbiljne cestovne bicikliste koji žele spoj brzine, preciznosti i udobnosti, uz integrirani power meter i visokokvalitetne komponente za maksimalnu kontrolu i performanse.
Specifikacija
| Okvir | C:62® Advanced Twin Mold Technology, Full Internal Cable Routing, Integrated Seat Post Clamp, Flat Mount Disc, Storage Box Option, AXH, 12x142mm |
| Vilica | CUBE CSL Evo Aero C:62® Technology, 1 1/8″ – 1 1/4″ Tapered, Flat Mount, 12x100mm |
| Ležaj vilice | ACROS, Top Integrated 1 1/2″ w/ Integrated Cable Routing, Bottom Integrated 1 1/4″ |
| Integrirani lula i volan | ICR Cockpit System, Integrated Cable Routing, Aero Spacer System, Garmin Mount Interface |
| Gripovi / Traka volana | ACID Bartape RC 2.5 |
| Prednji mjenjač | Shimano Dura Ace Di2 FD-R9250-F, Braze-On |
| Stražnji mjenjač | Shimano Dura Ace Di2 RD-R9250-D, 12-Speed |
| Ručice kočnica/mjenjača | Shimano Dura Ace Di2 ST-R9270 |
| Kočnice | Shimano Dura Ace BR-R9270, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (160/160) |
| Osovina pogona | Shimano SM-BB71-41B, 86mm Pressfit |
| Pogon | Shimano Dura Ace FC-R9200, Hollowtech II, 50x34T, 4iiii Precision 3+ Powermeter one side |
| Lanac | Shimano CN-M8100 |
| Kazeta | Shimano Ultegra CS-R8101, 11-34T |
| Obruči / Kotači | Newmen Streem A.49/A.54 Carbon, 21/24 Spokes, 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Conti Grand Prix 5000 S-TR, Kevlar, 30-622, Tubeless Ready |
| Sjedalo | ACID Nuance SLT Carbon |
| Cijev sjedala | Agree C:62 Aero, Comfort Flex |
| Dodatna oprema | Schwalbe Aerothan Inner Tubes, CUBE Agree C:62 Storage Box |
| Težina | 7,6 kg |





Recenzije
Još nema recenzija.