CUBE Acid 160 izrađen je od Aluminium Lite 6061 cijevi, pružajući lagan i izdržljiv okvir prilagođen mlađim vozačima. Okvir ima zaobljene rubove i kutove kako bi se smanjio rizik od ozljeda, a lagana i robusna konstrukcija omogućuje sigurno i pouzdano upravljanje.
Bicikl je prošao stroge interne testove kvalitete i sigurnosti.Opremljen V-brake kočnicama s ručkama prilagođenim malim rukama, Acid 160 omogućuje mladim vozačima jednostavno kontroliranje brzine.
Svi prijenosni elementi, od ručki i sjedala do pogona, pažljivo su dizajnirani da odgovaraju proporcijama djece. Lagani okvir i sigurni prijenosi čine Acid 160 savršenim za prve off-road avanture i igru u prirodi.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium Lite 6061 |
| Vilica | Rigid Alloy fork |
| Ležaj vilice | CUBE A-Headset |
| Lula volana | CUBE Aluminium Lite |
| Volan | CUBE Aluminium Lite, 450mm |
| Gripovi / Traka volana | ACID Kids |
| Kočnice | Alloy V-Brake |
| Osovina pogona | Thun PASO-ML BSA |
| Pogon | Prowheel A105, 32T, 114mm with Chainlooper |
| Pedale | CUBE Kid |
| Lanac | KMC S1 |
| Obruči / Kotači | ACID Pro 21C, 16/16 Spokes |
| Vanjske gume | CUBE, 1.75 |
| Sjedalo | CUBE Kid |
| Cijev sjedala | CUBE Aluminium Lite |
| Zvono | ACID |
| Težina | 7,1 kg |








Recenzije
Još nema recenzija.