CUBE Nuroad Race donosi savršenu kombinaciju trkaće aerodinamike i gravel funkcionalnosti. Izrađen od High Performance Aluminium Superlite aluminija s vrhunskim detaljima poput Smooth Welding varenja, integrirane stezaljke sjedala i Advanced Internal Cable Routing unutarnjeg provlačenja kablova, ovaj okvir izgleda elegantno, a ujedno je izuzetno izdržljiv.
Dodatnu udobnost pruža kruta karbonska vilica, koja smanjuje vibracije i osigurava bolju kontrolu na neravnim podlogama.Praktičnost je uvijek u prvom planu: okvir ima dovoljno prostora za gume širine do 50 mm (45 mm s blatobranima), a kompatibilan je i s nosačem prtljage SIC 2.0 te brojnim prihvatima za dodatnu opremu. To znači da je Nuroad Race jednako spreman za svakodnevnu vožnju, bikepacking avanture ili brze treninge.
CUBE Nuroad Race idealan je za vozače koji žele jedan bicikl za sve terene – od asfalta do makadama i šumskih staza. Bilo da ga koristiš za svakodnevno putovanje na posao, duža bikepacking putovanja ili istraživanje novih ruta, ovaj gravel model pruža stabilnost, udobnost i pouzdanost u svim uvjetima.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium 6061 T6 Superlite, Internal Cable Routing, Integrated Seat Post Clamp, Flat Mount Disc, Fender & Rack Option, 12x142mm, UDH™ |
| Vilica | CUBE C:62® Technology, 1 1/8″ – 1 1/2″ Tapered, Integrated Cable Routing, Flat Mount Disc, Fender & Lowrider Mounts, Internal Light Cable Option, 12x100mm |
| Ležaj vilice | ACROS, Top Integrated 1 1/2″ w/ Integrated Cable Routing, Bottom Integrated 1 1/4″ |
| Lula volana | CUBE CIS Stem w/ Cable Routing, FPI-Link |
| Volan | CUBE Gravel Race Bar |
| Gripovi / Traka volana | ACID Bartape CC 3.0 |
| Prednji mjenjač | Shimano GRX RD-RX820, Direct Mount, 12-Speed |
| Stražnji mjenjač | Shimano GRX FD-RX820-F |
| Ručice kočnica/mjenjača | Shimano GRX ST-RX610 |
| Kočnice | Shimano GRX ST-RX610 / BR-RX410, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (160/160) |
| Osovina pogona | Shimano BB-RS500PB, Pressfit |
| Pogon | Shimano GRX FC-RX820, 48x31T |
| Lanac | Shimano CN-M6100 |
| Kazeta | Shimano 105 CS-HG710, 11-36T |
| Obruči / Kotači | Newmen Performance X.R.25, 28/28 Spokes, 12x100mm / 12x142mm, Tubeless Ready |
| Vanjske gume | Schwalbe G-One R, Kevlar, TLR, 45-622 |
| Sjedalo | ACID Nuance Lite |
| Cijev sjedala | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Težina | 10,5 kg |












Recenzije
Još nema recenzija.