CUBE Numove 180 dokaz je da djeca zaslužuju jednako kvalitetne bicikle kao i odrasli. Izrađen od lagane, ali čvrste Aluminium Lite legure, ovaj model kombinira nisku težinu, visoku izdržljivost i sigurnu geometriju – savršen spoj za male bicikliste puni entuzijazma. Dizajniran je tako da izdrži sve dječje nestašluke, prve duže vožnje i pokoji pad, a pritom ostane udoban i zabavan za vožnju.
Za razliku od mnogih dječjih bicikala, Numove 180 koristi komponente namijenjene ozbiljnim vožnjama – samo prilagođene dječjoj veličini. Prednje i stražnje V-kočnice s polugama za male ruke omogućuju jednostavno i pouzdano kočenje. Zaštita lanca osigurava sigurnost i čistoću tijekom vožnje, dok Schwalbe gume nude odličnu trakciju, baš poput onih na biciklima za odrasle. Svaki detalj osmišljen je kako bi pružio maksimalnu sigurnost, ali i veselje u vožnji.
Specifikacija
| Okvir | Aluminium Lite 6061 |
| Vilica | Aluminium Lite 6061 |
| Ležaj vilice | CUBE |
| Lula volana | CUBE Aluminium Lite |
| Volan | CUBE KIDS 450mm, Ø16mm |
| Gripovi / Traka volana | Natural Fit Kids 16.0 |
| Kočnice | Alloy V-Brake |
| Osovina pogona | Thun Shorty-ML Sl, Square, 68mm BB Width |
| Pogon | ACID Numove 25T, 105mm, narrow Q-factor |
| Zaštita pogona | ACID |
| Pedale | ACID PP Rookie small |
| Lanac | KMC HV500 |
| Obruči / Kotači | ACID Pro C2000, 16/16 Spokes, Singlespeed 16T Coaster Brake |
| Vanjske gume | Schwalbe Smart Sam, 18 x 1.5 |
| Sjedalo | ACID Rookie |
| Cijev sjedala | CUBE Performance Post, 25.4mm |
| Težina | 6,1 kg |













Recenzije
Još nema recenzija.